Ładuję stronę
Kontrast normalny Kontrast wysoki
  •  
  •  
  •  
A- A A+

NASZ ZESPÓŁ

PAWEŁ KRAWCZYK

Paweł Krawczyk –właściciel firmy ProBiznes Group, Prezes Stowarzyszenia Olkusz Kreatywnie, trener, ekspert ds. pozyskiwania funduszy unijnych, koordynator projektów, specjalista ds. marketingu i sprzedaży. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobyte w latach 2008-2022 to m.in. specjalista ds. marketingu i sprzedaży interentowej, doradca klienta, dyrektor ds. zarządzania, koordynator projektu, pośrednik pracy, szkoleniowiec/trener/coach.

MAGDALENA WOJDAŁA

Magdalena Wojdała - z wykształcenia prawnik, posiada również ukończone studia podyplomowe z zarządzania projektami ze środków UE. Specjalista ds.  projektów unijnych,  Realizacja komercyjnych projektów m.in. w zakresie sukcesji gospodarczej i przekształcania firm. Realizacja szkoleń z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania zmianą, kompetencji i bezpieczeństwa cyfrowego, opracowania, zarządzania modelami biznesowymi.

EWELINA ŻOŁNECZKO

Ewelina Żołneczko - z wykształcenia jest doradcą zawodowym i specjalizuje się w doradztwie personalnym. Na co dzień prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe w ramach projektów współfinansowanych ze środków UE.  Trenerka szkoli w obszarach: zarządzanie zespołem, komunikacja, prezentacja, zarządzanie zmianą, zarządzanie procesami biznesowymi. Ma opracowany skuteczny system przekazywania wiedzy, opracowane własne narzędzia szkoleniowe.

ALEKSANDRA MANJAK

Aleksandra Manjak - Zdalny menadżer projektów, doradca kariery i trener z wykształceniem kierunkowych w obszarze doradztwa zawodowego. Z zamiłowania marketingowiec i social media manager. Prowadzi konsultacje i szkolenia, w ramach których analizuje zasoby i możliwości swoich klientów, opracowuje dostosowane do ich potrzeb strategie oraz wskazuje i pomaga wdrożyć skuteczne narzędzia i rozwiązania wspomagające w realizacji ich celów. Zarządza projektami klientów, odpowiadając za rozwój ich marek, automatyzację i optymalizację pracy.  Tematyka prowadzonych szkoleń i konsultacji to między innymi: Marketing i sprzedaż; Digitalizacja, e-commerce; Prowadzenie i rozwój działalności gospodarczej; Modele biznesowe; Strategie rozwoju marki; Zarządzanie sobą w czasie; Budowanie networkingu; Personal Branding; Rekrutacja; Zarządzanie talentami; Zarządzanie stresem; Autoprezentacja 

ILONA ZENKA

Ilona Zenka - Doradca zawodowy, trener biznesu, coach. W pracy z ludźmi: wspiera, wzmacnia wiarę we własne możliwości, motywuje do działania, a także pomaga rozpoznać swój potencjał oraz naturalne talenty by móc je spożytkować z korzyścią dla siebie/swojej firmy i dla otoczenia/ innych. Od 2014 r współpracuje z instytucjami przy projektach finansowanych z EFS i PFRON.

ig.pnglgd.pngmalopolska.pngmcp.pngmuses.pngparp.pngpup.pngrp.pngslaskie.pngue.pngwup-katowice.pngwup.png